Ku kompletnej starostlivosti patrí, samozrejme, aj nový strih, ktorý je nielen super šik, ale aj úžasne praktický. Ak však nie ste pripravená na radikálne zmeny, vaše vlasy oživí aj klasické podstrihnutie, brazílsky keratín cochollino, alebo steampod kúru.

Každý vlas je iný a každá z nás chce mať krásne a zdravé vlasy, o ktoré sa staráme denno-denne. Účesy podliehajú novým trendom ako je melír či ombre, ale dôležitejšie je, čo nám pristane a nájsť si aj ten správny zostrih. Spoločným úsilím nájdeme optimálne riešenie pre farbu a strih vašich vlasov.

Split ender pro je technológia bezpečného zastrihávania končekov vlasov, tam, kde na zničených vlasoch začínajú rozštiepené končeky a tak zachovávajú vlasy krásne, dlhé a zdravé, tým, že všetky poškodené končeky vlasov boli odstránené a zostala len zdravá časť vlasov. Prístroj je špeciálne navrhnutý, aby nasmeroval pramene vlasov cez narovnávač dnu a von, ten bezpečne nasmeruje každý jeden vlas do rovnej polohy a keď sa končeky vlasov dotknú čepelí, príde k odstrihnutiu končekov, približne v dĺžke od 0,3 do 0,5 cm. Zdravé časti vlasov ostanu nedotknuté.

Brazílsky keratín je inovatívny proces ošetrenia vlasov, ktorý je čisto prírodný a bez obsahu formaldehydu, sulfátov a parabénov. Hlboko regeneruje a trvalo narovná vlasy bez zmeny ich štruktúry. Výsledkom aplikácie sú zdravé, rovné, hebké a lesklé vlasy po dobu 3 až 4 mesiacov. Ošetrenie brazilskym keratínom je vodné pre všetky typy a druhy vlasov.

 

 

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting