Každý vlas je iný a každá z nás chce mať krásne a zdravé vlasy. Spoločným úsilím nájdeme optimálne riešenie pre farbu a strih vašich vlasov.

K významnej časti zovňajšku patria aj vlasy, o ktoré sa staráme denno-denne. Účesy podliehajú novým trendom ako je melír či ombre, ale dôležitejšie je, čo nám pristane a nájsť si aj ten správny zostrih.

 

Split ender pro je technológia bezpečného zastrihávania končekov vlasov, tam, kde na zničených vlasoch začínajú rozštiepené končeky a tak zachovávajú vlasy krásne, dlhé a zdravé, tým, že všetky poškodené končeky vlasov boli odstránené a zostala len zdravá časť vlasov. Prístroj je špeciálne navrhnutý, aby nasmeroval pramene vlasov cez narovnávač dnu a von, ten bezpečne nasmeruje každý jeden vlas do rovnej polohy a keď sa končeky vlasov dotknú čepelí, príde k odstrihnutiu končekov, približne v dĺžke od 0,3 do 0,5 cm. Zdravé časti vlasov ostanu nedotknuté.

Brazílsky keratín je inovatívny proces ošetrenia vlasov, ktorý je čisto prírodný a bez obsahu formaldehydu, sulfátov a parabénov. Hlboko regeneruje a trvalo narovná vlasy bez zmeny ich štruktúry. Výsledkom aplikácie sú zdravé, rovné, hebké a lesklé vlasy po dobu 3 až 4 mesiacov. Ošetrenie brazilskym keratínom je vodné pre všetky typy a druhy vlasov