Pravidelná masáž je skvelý spôsob ako si oddýchnuť. Ponukáme vám klasicku, športovú a relaxačnú masáž. Každý si nájde to svoje. Dopriať si môžete uvoľnujúcu masáž šije a chrbta, ktorá uľaví svalom stuhnutým zo sedavého zamestnania či zlého držania tela. Masáž pôsobí preventívne proti bolestiam a je výborným relaxom a súčastou starostlivosti o telo.
Klasická masáž: má účinky nie len v mieste pôsobenia, ale aj na vzdialených častiach tela, ako uvoľnenie prebytočného napätia svalstva, naopak v mieste pôsobenie sa zvyšuje prekrvenie, preto sú premasírované časti tela začervenané. Pri masáži väčších plôch máme aj učinky celkové, ktoré spočívajú v upokojení a tvorbe endorfínov a iných hormónov radosti.
Segmentová masáž: funguje na podobných princípoch, ako reflexzóno masáž na nohách, ibaže tu využivame zóny na chrbte a šiji, podľa nervového zásobenia miechovými a vegetatívnymi nervami. Na rozdiel od klasickej masáže, táto dokáže ovplyvniť príznaky chorôb vnútorných orgánov ako srdce, či žlčník, ktorých bolesti vyžarujú do rôznzch častí tela a chrbta, napr.srdce do ľavej lopatky, žlčník do pravej. Segmentová masáž sa vykonáva bez masážneho krému, či iného prostriedku, vhodné je ju opakovať viac krát obdeň a kombinovať s inými masážami.
Plytká väzivová technika: jej zámer je celkové upokojenie bez väčšieho prítlaku, je ozaj plytká, vhodná i pre deti a citlivého pacienta. Priaznivo pôsobí na hojenie jaziev po úrazoch a väčších operáciach, pričom liečebne ovplyvnuje bolestivé a zvraštelé tzv. kontrahované jazvy.
Mäkká technika: je liečebnou metódou založenou na podobnom princípe, ako segmentová masáž, iba s tým rozdielom, že sa cielene zameriava na miesta zmien v mäkkých tkanivách. Pri vstupnom vyšetrení najprv tieto vyhmatáme a následne sa nájdené zmeny, od ktorých sa bolesti a poruchy hybnosti odvíjajú, liečebne mäkkými technikami ovplyvňujú. Preto aj tieto miesta nazývame spúštovými bodmi, alebo v stašom názvosloví maximalnymi bodmi. Liečebný účinok dosahujeme tým, že zmierňujeme napätie v týchto bodoch.
Postizometrická relaxácia: je založená na princípe uvoľnenia prebyčného svalového napätia vo svaloch, alebo ich častiach, kde sa pri vyšetrení takéto zvýšené napätie nájde. Okrem stavov po obrnách, úrazoch, operáciách nachádzame prebytočné napätie väčších partií aj pri prepracovaných a psychickým stresom preťažených jedincoch. Kým pri segmetovéj masáži mäkké techniky pracujú s malými miestami zvýšeného napätia až zmenami v zložení mäkkého tkaniva, postizometrická relaxácia obsluhuje spravidla svalstvo o väčšej ploche, podobne ako liečebný telocvik, len s užším zameraním na jednotlivé svali, či ich časti.